• 20.6.2017 Otevření v Dlouhé!

    Úpravy vrcholí! Již od středy 28.6. si přijďte opět užít zmrzku od Funny Danny. Zchlaďte se v horkých letních dnech a oslavte s námi znovuotevření!...

  • 11.6.2017 Rekonstrukce PIKNIK & Funny Danny

    S nadšením oznamujeme, že nové prostory PIKNIK právě podstupují rekonstrukci! Po zhruba dvou týdnech bude kromě osvědčeného sortimentu v nabídce...

  • 1.2.2017 Funny Danny se stěhuje z Palladia

    Funny Danny se stěhuje z OC Palladium "za roh" na adresu Dlouhá 52. Nezoufejte! Všechny věrnostní kartičky i další poukázky zůstávají nadále v...

Aktuality

Otevření v Dlouhé!

20. 6. 2017

Úpravy vrcholí! Již od středy 28.6. si přijďte opět užít zmrzku od Funny Danny. Zchlaďte se v horkých letních dnech a oslavte s námi znovuotevření! K příležitosti oslavy pro Vás připravujeme kolekci nejoblíbenějších řeckých jogurtů i limitované příchutě zmrzlin. Oprašte kartičky s razítky a poukázky na výbornou kávu, je čas to roztočit :-)

Číst dál...

Rekonstrukce PIKNIK & Funny Danny

11. 6. 2017

S nadšením oznamujeme, že nové prostory PIKNIK právě podstupují rekonstrukci! Po zhruba dvou týdnech bude kromě osvědčeného sortimentu v nabídce kompletní portfolio Funny Danny. O dokončení budeme informovat.

Číst dál...

Funny Danny se stěhuje z Palladia

1. 2. 2017

Funny Danny se stěhuje z OC Palladium "za roh" na adresu Dlouhá 52. Nezoufejte! Všechny věrnostní kartičky i další poukázky zůstávají nadále v platnosti. O jejich využití budeme nadále informovat.

Číst dál...

Mikulášská oslava proběhla úspěšně

12. 12. 2013

5.12. 2013 u nás proběhla úspěšná mikulášská párty, Danny se převléknul za Mikuláše a spolu s anděly bavili děti a rozdávali dárky.

Číst dál...

souboj 169 g

Nelítostný souboj "v lehké váze"

6. 9. 2013

Natoč a nazdob zmrzlinu tak, aby měla přesně 169 g a máš ji od nás ZDARMA!
*Akce trvá od 16.9. do 30.9.2013

Číst dál...

Nová příchuť Vodka & džus

16. 8. 2013

Přijďte k nám zažít báječné letní osvěžení skvěle namíchanou zmrzlinou příchuti Vodka & džus obsahující kvalitní alkohol a džus z červeného pomeranče. Novou příchuť můžete ochutnat od středy 21.8.

Číst dál...

Nová příchuť Mojito

16. 8. 2013

Pro všechny milovníky zmrzliny a dobrých drinků máme skvělou zprávu. Do naší nabídky jsme zařadili zmrzlinu s příchutí Mojito obsahující kvalitní alkohol. Novou příchuť můžete ochutnat od středy 21.8.

Číst dál...

Nová příchuť - Coffee

8. 8. 2013

Připravili jsme pro Vás na druhou polovinu léta novou příchuť. Od příštího týdne si u nás budete moct natočit mražený jogurt s příchutí coffee, vyrobený z pravého espressa. Přejeme Vám dobrou chuť.

Číst dál...

Nová příchuť - Pistácie

7. 8. 2013

Připravili jsme pro Vás na druhou polovinu léta novou příchuť. Od příštího týdne si u nás budete moct natočit mražený jogurt s příchutí pistácie. Přejeme Vám dobrou chuť.

Číst dál...

Slevová kartička 9+1

1. 8. 2013

Protože nám stále zachováváte svou přízeň, rozhodli jsme se stálé zákazníky odměnit slevovým kupónem.

Číst dál...

funny Danny

jogurtove-zmrzliny

Jogurtový pohár funny Danny

read-more

Fanny

jogurtove-zmrzliny

Jogurtový pohár Fanny

read-more

Nová příchuť - kávová

kava

Pro všechny milovníky kávové chuti máme skvělou zprávu. Nyní si můžete natočit zmrzlinu s kávovou příchutí u nás v Palladiu.

read-more

Jogurtová zmrzlina čokoládová

jogurtove-zmrzliny

jogurtový pohár čokoládový

read-more

Nová příchuť - pistácie

pistacie-slider

Nyní si můžete natočit oblíbenou pistáciovou příchuť jogurtové zmrzliny u nás Palladiu

read-more

 

Dannyho najdete v PIKNIKu

logo-piknik